• +90 362 437 66 54

  • ulukan.osgb@gmail.com

  • 09:00 - 18:00

  • Hizmetinizdeyiz...

1İş Kazalarının %98'inin Sebebi İnsan

Bu oranlardan da görülmektedir ki, iş kazalarının %98’inin nedeni insanlardır. Yani çalışanlar ve işverenler ihmalin baş kahramanı oluvermiştir..

DAHA FAZLASI

2OSGB NE İŞ YAPAR?

Ortak sağlık ve güvenlik birimleri, iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi olan firmalara bu hizmetleri vermek üzere Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

DAHA FAZLASI

3ERGONOMİ NEDİR?

Ergonomik çalışmalar, insan ve çevre etkileşiminin bilimsel olarak incelenmesi ve elde edilen sonuçların tasarım ve uygulamalar için kullanılması olarak iki temel boyutta yapılmaktadır...

DAHA FAZLASI

4OSGB'NİN AVANTAJLARI

Risk analizi, yapılan işler sonucunda her türlü işyeri yetkilisi ve çalışanı için zarara neden olabilecek risklerin belirlenmesi ve olasılıklar dâhilinde yorumlanması işlemidir. Riskler belirlenir, risklere sebebiyet verecek kaynaklar sınıflandırılır ve doğabilecek sorunlar olasılık dağılımı ile işyeri yetkililerine aktarılır.

DAHA FAZLASI

5RESTORANLARDA İŞ GÜVENLİĞİ

Restoranda çalışanlar birçok mikrop riskiyle karşı karşıyadırlar. Bu mikropların para, gıda ve kirli yemeklerden oluşabilme ya da bulaşabilme tehlikeleri vardır

DAHA FAZLASI